Goma rezerv

Shitet nga: vr 17 Maj 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma rezerv 15. 16 .17. 18.19 .2o audi pasat golf 5 golf 6 golf 7 opell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim