Goma s bashku me fellne Goma helpe

Shitet nga: Ali 13 Sht 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat s'bashku me fellne 65-0-17-245 te ardhura nga Zvicra nuk jane shum te perdorura ndersa ne Kosove nuk jane shfrytezuar fare . Ndersa sa i perket qmimit sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim