Goma të Dimrit

Shitet nga: Hizri 16 Jan 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
215/65R16
Të ardhura nga zvicrra Gomat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim