Goma të dimrit

Shitet nga: Sami 27 Sht 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 15tshe 4cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim