Goma të dimrit 195/60 R16 C

Shitet nga: Bujar 17 Jan 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma të dimrit FULDA të përshtatshme për pesha të rënda. Janë të importuara nga Austria. Çmimi është për dy palë goma 40 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim