Goma të dimrit madhësia 235/55 R17

Shitet nga: Edi 15 Pri 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   290 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e dimrit LASSA madhësia 235/55 R17 me të cilat nuk i kam kaluar as 600 km. Gomat janë thuaja te reja,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim