Goma të verës

Shitet nga: Ejupi 23 Jan 12:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma të verës per auto.michelin 205/65/15, dy muaj të përdorura(95%te reja) cmimi sipas marrveshjes.tel 045 544 003
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim