Goma t veres R14

Shitet nga: Lorenc 19 Pri 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e veres t perdorura vetem 6 muaj 185.55.R14 viti i prodhimit 2013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim