Goma tdimrit 185/55/15

Shitet nga: Autostar 28 Krr 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma tdimrit per mercedes a clas me bandash dhe rrotkapne treja
Kiki
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim