Goma te Dimrit 225/70 R15C

Shitet nga: Lundrim 10 Dhj 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e dimrit me bandash 225/70 R15C te importuara nga Suedia ne gjendje te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim