Goma te Veres dhe Fellne

Shitet nga: Marsel 01 Mar 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Per me shum info tel :
049 140 384
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim