Goma te Veres dhe te Dimrit.

Shitet nga: megjid 11 Qer 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te dimrit dhe te veres te gjith numrat gomat jan shum te mira me shumic dhe pakic Shes edhe fellne per mercedes 185-65-15 edhe fellne brabus origjinal per mercedes 235-45zr17..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim