Goma te ardhur nga gjermonia qmimi

Shitet nga: Blerim 29 Nën 20:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te ardhur nga gjermonia 195 65 R15,,me fellne 205 55 R16
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim