Goma te ardhura nga zvicrra

Shitet nga: gomisteri 22 Dhj 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma te ardhur nga zvicrra 13,14,15 ,16 ,17 ,18 ,19 si dhe goma te kamionit dhe traktorit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim