Goma te demtuara URGJENT!!!

Shitet nga: Leutrim 25 Gsh 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te demtuara

Te gjithe te interesuarit mund te kontaktojne permes telefonit

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim