Goma te dimrit 65-15-195

Shitet nga: Jetmir 03 Jan 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat jane ne gjendje shume te mire
Rrotkapnet jane te peugeot
Bandasha me 4 shrafa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim