Goma te dimrit

Shitet nga: Goma 31 Tet 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat e dimrit shum te mira jan 195/65 R15 jan M+S jan te perdorura pak por jan te mira jan firm e GoodYear , ndrrim nuk beje me asgje qmimi eshte volitshem , fotot e gomav mundeni mi pa n viber se nuk po ngarkohen ne merrjep

viber : 0037744207945

Faleminderit per mirkuptimin !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim