Goma te dimrit

Shitet nga: Blerim 08 Nën 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te dimrit 215/65R16
Viber +37744384276
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim