Goma te dimrit 14 me bandash

Shitet nga: Bekim 22 Pri 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
gomat jan shum pak te perdorura per dimer per golf 1 2 3 etj ...... mos lajmro ne email
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim