Goma te dimrit 14

Shitet nga: bledar 04 Shk 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te dimrit me bandash 14 per golf 2, 3
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim