Goma te dimrit 195-65-15 per Golf 5 golf 6 Passat.

Shitet nga: Kushtrim 28 Dhj 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te dimrit 195-65-15
Golf 5 , Golf 6 , Passat.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim