Goma te dimrit 205/55/16

Shitet nga: Ylli 16 Nën 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e dimrit profili 205/55/R16 te firmes Continental me 5 bulona per te gjitha llojet e vw dhe audi .ne gjendje te mire profil i mjaftueshem per nje gome e vitit 2012 gomat shiten se bashku me bandashe+rrotkapne.Me garancion qe nuk jan te demtuara.
Verejtje .Gomat shiten per arsye e kam shitur veturen dhe nuk me nevjiten .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim