Goma te dimrit 215/50R17

Shitet nga: Nora 28 Tet 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
PETLAS
SNOW MASTER W651
215/50R17 91H
4 COPE
Te perdorura 2-3 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim