Goma te dimrit 225/55/16

Shitet nga: Arsim 11 Pri 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

144 EUR   160 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te dimrit M+S 225/55/16, viti i prodhimit 2014.
Gomat jane pothuajse te reja, keto ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim