Goma te dimrit 235/60 R17

Shitet nga: Driton 12 Mar 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e dimrit per gjipa dmth te perdorura 2 dimra, jon Blizzak 235/60 R17, keto kan qen te perdorura ne Mercedes ML 270...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim