Goma te dimrit 255/55R18 per Q7,Taureg

Shitet nga: Drilon Berisha 14 Dhj 02:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat e dimrit komplet me fellne 18 coll prodhim gjerman 4 muj te perdorura jan te audi Q7 bejn edhe per taureg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim