Goma te dimrit M + S Sava 195.65.15

Shitet nga: Sava 02 Dhj 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma te dimrit M+S Sava 195.65.15.Shume pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim