Goma te dimrit Pirelli 175/60/15

Shitet nga: ilir 06 Dhj 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten dy goma te dimrit te brendit Pirrelii snow me keto dimensione 175/60/15
bejne per te gjitha veturat e vogla te markave audi bmw mercedes vw golf fiat nissan toyota etj...
goma jon ne gjendje shum te mir, nuk dridhin gjate vozitjes
2x25 = 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim