Goma te dimrit dhe alufelge per Rover

Shitet nga: Asllan 13 Dhj 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te dimrit dhe alufelge 185/65/15 per Rover 214,216,414,416,25,45 etj.

Çmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim