Goma te dimrit dhe alufelge per Rover

Shitet nga: Asllan 24 Dhj 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma M+S dhe alufelge 185/55/15 per Rover 214,216,414,416, 420, 25,45, etj.
Çmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim