Goma te dimrit dhe te veres

Shitet nga: megjid 07 Krr 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te dimrit dhe te veres te gjith numrat gomat jan shum te mira me shumic dhe pakic Viber +37744271709
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim