Goma te dimrit komplet 195/65/R15

Shitet nga: Dreni 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e dimrit 195.65.r15 per passat, golf5 golf6,
Gomat jon komplet me bandasha edhe rrotkapne, jon perdor 2 dimra (vetem dimrit) dhe jon ne gjendje te mir mundeni me i pa ne foto.


Mundeni me kontaktu edhe ne viber: +37745500291
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim