Goma te dimrit me bandash

Shitet nga: Bekim 08 Nën 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 goma me bandash te thjesht 14/175 Jane te dimrit 210 euro 4 goma.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim