Goma te dimrit per golf 5,6 passat 3c

Shitet nga: Goma golf 5 28 Tet 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten goma Kumho per golf 5,golf 6, passat 3c. Gomat jon te dimrit me bandasha dhe rrotkapne. Dimensionet 195/55/15. Gomat jon ne gjendje shume te mire. Çmimi eshte fiks!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim