Goma te dimrit

Shitet nga: Agim 11 Tet 21:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat 225/65R17 te dimrit trejashiten gomat . 70 euro bashk.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim