Goma te dimrit

Shitet nga: Osman 06 Mar 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma te dimrit.
2 jan te mira 155/70/R13 Continental
2 jan total te prishta, por bandashat bajn.
jan 4 bandasha une i kam pas ne ford fiesta.
40 euro komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim