Goma te dimrit

Shitet nga: avdulla 03 Dhj 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes urgjent dy goma te dimrit me bandash jan te perdorura vetem dy muaj gomat jane SAVA 165/13
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim