Goma te dimrit

Shitet nga: Viagn 06 Shk 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Te gjitha gomat jan te dimrit dhe jan shume te mira..
Goma me bandasha per Golf pasat etj 195/65/15 Sava M+S
Goma 195/65/15 M+S Sportiva Me bandasha per Golf 4 Bora etj etj
Bandasha 15 M+S coll per mercedes
Rrotkapne 15 M+S she per mercedes
Goma 235/45/17 M+S coll Dunlop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim