Goma te dimrit

Shitet nga: Feriz 18 Jan 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 guma te dimrit M+S te sapo ardhur nga gjermania me fellne 16 qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim