Goma te importura nga Zvicra

Shitet nga: xhevdet 02 Dhj 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te importuar nga zvicra
Gomat jan shumm te mir jan te gjitha me Afat
I kena SHUMICEN e numrav per me hollsisht kontakto ne kte number 044366632 ose 049311148 ose +41762060879 gomat shiten vetem komplet 28 euro coap te gjitha markat dhe numrat jan.
autotrans
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim