Goma te importura nga Zvicra

Shitet nga: xhevdet 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 EUR   35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te importuar nga zvicra
Gomat jan shumm te mir jan te gjitha me Afat
I kena SHUMICEN e numrav per me hollsisht kontakto ne kte number 044422904
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim