Goma te perdorta per audi q7

Shitet nga: ermir 20 Nën 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma per audi q7 jan te perdorura por te mira gjithsej jan 4 goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim