Goma te reja

Shitet nga: ali 05 Nën 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
NEXEN
GOMA TE REJA
PROFILET 205.55.16 PER VETEM 39 EURO COPA
195.65 .15 PER VETEM 34 EURO COPA
GOMAT SHITEN VETEM ME SHUMIC
50 COPA OSHT MINIMUMI I BLERJES ME KET QMIM
PER ME TEPER KONTAKTO
045 611 335
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim