Goma te reja cope 2

Shitet nga: Nehati 25 Nën 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te reja per dimer me bandash 175/70/13 Sportiva
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim