Goma te reja tveres 205/55R16

Shitet nga: arber 20 Pri 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
3 goma tmira te veres 205 55 r16
Nr vala +37744 455 771
Nr ipko 049 504 859
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim