Goma te reja

Shitet nga: Leonard 23 Mar 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Urgjent shiten goma te reja Mischelin 195-65R15
Gomat jane te veres dhe shum te mira.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim