Goma te veres 175/65/R14

Shitet nga: filan 16 Pri 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat e veres ne gjendje shum te mir me vit te prodhimit 2013
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim