Goma te veres 195/65/15 2 copa

Shitet nga: Lorik 15 Mar 08:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te veres
Profili: 195/65/15 Barum
Jan pothuajse te reja 3000 KM te bajtura vetem 3 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim