Goma te veres 195 65 15

Shitet nga: Allmir 21 Pri 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te veres 195 65 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim