Goma te veres 205 55 16

Shitet nga: megjid 03 Pri 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te veres Bringestone 205 55 16 4 copa viber +37744271709
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim